Loading

Hakkımızda

1975 yılında Side yarımadasında Kamer Butik otelimizle başlayan turizm geçmişimiz, 1996 yılında Side’nin Kumköy bölgesinde hizmete açtığımız Hotel İz Flower Side Beach ile birlikte devam etmektedir.

Ayrıca, Side Laundry çamaşırhane fabrikamız hem kendi tesislerimize hem de diğer konaklama tesislerine 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Kamer Butik Otelimiz 2022 yılı itibariyle konaklama hizmeti yerine geleneksel Türk mutfağının en lezzetli yemekleri ile sadece yiyecek içecek hizmeti verecektir.

Tanıtım Filmimizi İzlediniz Mi?

Hotel İz Flower Side Beach'i daha yakından tanımak için Tanıtım Filmimizi izlemeyi ve YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Hotel Konsept

Her şey dahil konseptimiz ile ilgili detaylı bilgi için “İncele” butonuna basarak konsept dosyamızı indirebilirsiniz, otelimiz ile ilgili merak ettiğiniz diğer tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Fact Sheet

Otelimiz ile ilgili tüm detayların bulunduğu Fact Sheet dosyasını “İncele” butonuna basarak  indirebilirsiniz, otelimiz ile ilgili merak ettiğiniz diğer tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Acenta

Otelimizle ilgili tüm detayların yer aldığı bilgi notu dosyasını incele butonuna tıklayarak indirebilir, otelimiz ile ilgili diğer sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Acentalarımız