Loading

Meksika A'La Carte Restoran

Denizin kıyısında romantik bir atmosferde Meksika mutfağının en seçkin lezzetleri ile otantik ve eşsiz bir yolculuk sizi bekliyor.

Türk A'La Carte Restoran

Sonsuz maviliğin ve yeşilin kesiştiği büyüleyici bir atmosferde gün batımı eşliğinde Türk mutfağının en taze ürünlerinden oluşan zengin menüsü ile her damak tadına hitap edecek sağlıklı lezzetler, Türk Restorantında

Steak House

Steak House Restoran’ın şık atmosferinde, et ve ateşin buluşma noktasında, uzman şefler eşliğinde tabağınıza taşınıyor. Sizi Side'nin dünyaca ünlü gün batımı eşliğinde eşsiz bir A'la Carte deneyimine davet ediyoruz.

Lobi Bar

İz Flower Side Beach Hotel'e geldiğiniz anda, daima güler yüz ile karşılandığınız Lobi Bar’da yerli ve yabancı alkollü içecekler ve sıcak ve soğuk içecek seçenekleri arasından seçim yapabilir, anın tadını çıkarabilirsiniz.

Sahil Bar

Hotel İz Flower Side Beach 'in geniş ve ferah kumsalında yer alan Plaj Bar, gün boyu Akdeniz’in masmavi sularında vakit geçirirken, yanı başında kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri sunarak misafirlerini ağırlıyor.

Havuz Bar

Geniş bahçenin yeşil örtüsüne konumlanan Pool Bar, eşsiz güzelliği ile havuzun yanı başında sakin ve huzurlu bir ortamda konuklarını ağırlamakta olup size günün her anının sihrini yaşayabileceğiniz gündüz ve akşam aktivitelerimize ev sahipliği yapıyor.

Vitamin Bar

Eşsiz konumu, sonsuz deniz manzarası eşliğinde her yeni günün misafirlerimizin ruhuna farklı, taze, egzotik tatlarla dokunmasına, yaşamın her anını dolu dolu geçirmenizi sağlamaktadır.